Biojäätmete kompostri eelised

Biojäätmete kompostri eelised

Kasvav nõudlus toiduainete järele ning soov vähendada oma ökoloogilist jalajälge tähendab, et üha enam ettevõtteid otsib biojäätmete käitlemiseks jätkusuutlikke lahendusi. Üheks lahenduseks võib olla biojäätmete komposter, mis aitab komposteerimisprotsessi abil biojäätmeid olulisel määral vähendada. 

Millised eeliseid pakub biojäätmete komposter?

Näiteks restoranides ja kohvikutes on kompostri funktsiooniks töödelda ümber kõik biojäätmed. Oklini kompostrid vähendavad orgaaniliste jäätmete mahtu ja kaalu 24 tunni jooksul kuni 90%. Näiteks on GG-10 seadme päevane ümbertöötlemise võimekus 25 kg ja GG-100 kompostril 250 kg.

Kompostimise ja toidujäätmete tekke jälgimisega saavad restoranid oluliselt toidu tootmisel tekkivate biojäätmete hulka vähendada. Lisaks muudavad kompostrid jäätmed toitaineterikkaks mullaks, mida saab segada tavalise mullaga ja kasutada aianduses. 

Solotop pakub kompostreid erinevatele kasutajatele. Näiteks sobib kodukasutajale komposter, mille võimsus on 5 kg päevas ning tööstuslikule kasutajatele komposter, mis võib töödelda päevas kuni 1500 kg biomassi.

Kuid kompostri soetamine on kõigest esimene samm. Meie meeskond aitab ka seadme paigaldusega, veendudes, et komposter saab korralikult ja ohutult oma kohale. Meil on Oklini kompostritega aastatepikkune kogemus, mis võimaldab meil pakkuda kiiret tuge ja tagada seadme tõrgeteta töö.

Võta meiega ühendust ja lepime kokku aja toodet tutvustavaks konsultatsiooniks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga


etEesti